DEVETNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU „A“,

Blagdan, 9. kolovoza 2020.

 

  • Devetnaesta je nedjelja kroz godinu „A“.
  • Sutra je Lovro, đakon mučenik, u utorak sv. Klara, utemeljiteljica franjevačkog ženskog reda klarisa, u srijedu sv. Ivana Franciska de Chantal, utemeljiteljica reda, u četvrtak mučenici Poncije, papa i Hipolit, prezbiter, u petak poljski mučenik konventualac sv. Maksimilijan Kolbe.
  • U subotu zapovijedanu svetkovinu Uznesenja Marijina ili Veliku Gospu proslavljamo misama kao nedjeljom u 9, 11 i 18,30. Za proštenja u gradu pogledajte plakate.
  • Na polici nabavite vjerski tisak i novi broj Glasa koncila donosi: Brak mora biti kadar nešto izdržati, Opraštanje je jače od osvete, prilog iz Francuske: Otac se potpuno isključuje iz začeća, Kolateralne žrtve borbe protiv koronavirusa, Smije li svećenik dijeliti pričest bez maske?
  • Blagoslov Božji i zagovor Majke Božje neka vas prate u novom tjednu pred nama.