DEVETNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU „B“,

Blagdan, 8. kolovoza 2021.

 

  • Devetnaesta je nedjelja kroz godinu „B“.
  • Sutra je Terezija Benedikta od Križa ili Edith Stein, redovnica, mučenica i suzaštitnica Europe, u utorak je sv. Lovro, đakon mučenik, u srijedu sv. Klara, utemeljiteljica franjevačkog ženskog reda klarisa, u četvrtak sv. Ivana Franciska de Chantal, utemeljiteljica reda, u petak mučenici Poncije, papa i Hipolit, prezbiter, u subotu poljski mučenik konventualac sv. Maksimilijan Marija Kolbe.
  • Iduće nedjelje zapovijedanu svetkovinu Uznesenja Marijina ili Veliku Gospu proslavljamo misama u 9, 11 i 18,30. Za proštenja u gradu pogledajte plakate.
  • Na stoliću nabavite novi broj Glasa koncila.
  • Blagoslov Božji i zagovor Majke Božje neka vas prate u novom tjednu pred nama.