TREĆA KORIZMENA NEDJELJA „B“,

Svetkovina, 7. ožujka 2021.

 

  • Treća je nedjelja korizme općevazmenog ciklusa ‘B’.
  • Večeras u 17,50 razmatramo Križni put s Marijom, drugi put križa našeg pokojnog profesora sc. Tomislava Ivančića. 
  • U ovome tjednu polaznici prvopričesničke i krizmaničke kateheze dolaze po pojedinačnim skupinama kao i prošloga tjedna, dakle u utorak, četvrtak i subotu. Oni koji su se kasnije uključili trebaju pohvatati katehezu u sva tri navrata i doći na nedjeljnu misu.
  • U srijedu u 18,15 molimo časoslov, a u petak u 17,50 ‘klasični’ Križni put.
  • Na polici nabavite ‘Glas Koncila“ i drugi tisak.
  • Iduće nedjelje počevši od 10,30 do početka poldanje mise, u ispovijedanju će mi se pridružiti i naš preč. dr. sc. Tomislav Markić.
  • U tjednu solidarnosti s Crkvom i ljudima u Bosni i Hercegovini, molimo i prikupljamo milodare za pomoć najugroženijim stanovnicima Bosne i Hercegovine. Budimo i ove godine, 15. put za redom, povezani s našim sunarodnjacima zajedničkom molitvom i uzajamnim pomaganjem. Na vašim molitvama i darovima od srca hvala.
  • Primimo Božji blagoslov.