DVADESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU „A“,

Blagdan, 6. rujna 2020.

 

  • Dvadeset i treća je nedjelja godine „A“.
  • Jučer je 82-je krizmanika primilo sakrament Svete potvrde. Preporučam ih vašim molitvama i podršci hodu u vjeri.
  • Sutra je Marko Križevčanin, proštenje će biti u župi na Selskoj cesti, pogledajte izvješeni plakat.
  • U utorak ćemo proslaviti blagdan Rođenja Blažene Djevice Marije ili Malu Gospu, blagdanskim misama prije podne u 9 i navečer u 18,30 sati.
  • U nedjelju iza Male Gospe, 13. rujna, 286. zavjetno zagrebačko hodočašće ide Majci Božjoj Bistričkoj pod geslom „O, pomozi palom svijetu koji želi ozdravljenje“. Odlazak na Mariju Bistricu zbog pandemije koronavirusa predviđen je u obiteljskim aranžmanima ili pješice ispred katedrale, Čučerja i Sesveta.
  • Nabavite novi broj Glasa koncila, koji donosi zanimljive teme.
  • Blagoslov Božji neka vas prati u novom radnom tjednu, a naše đake u školi. Sutra je i prvi dan nastave. Sve potrebne informacije za prvopričesničku i krizmaničku katehezu, prijave, upis, termine i grupe pohađanja pripreme ili eventualnu on line pripravu kao i roditeljske sastanke dobivat će se na nedjeljnim svetim misama u 9, 11 i 18,30.