ČETRNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU „B“,

Blagdan, 4. srpnja 2021.

  • Proslavljamo Četrnaestu nedjelju godine „B“.
  • I ljetnih mjeseci nedjeljne mise slave se u 9, 11 i 18,30, ako je kiša možete birati ući u crkvu ili ostati vani, ako je sunce, potražiti hladovinu pod krošnjama. Ovoga tjedna svete mise radnim danom neće biti sutra u ponedjeljak i u subotu navečer.
  • U srpnju i kolovozu župni ured ureduje od ponedjeljka do petka od 16,30 do 18,30 sati.
  • Novi broj Glasa Koncila nabavite na stoliću ispod trijema ili u crkvi na polici za tisak.
  • Ako krećete na putovanje, neka vas prati zaštita svetih Mihaela arkanđela, Anđela čuvara, Nikole putnika i sv. Kristofora.
  • Za sve potrebe koje ima Sveta Stolica: diplomatska predstavništva, bogoslovske studije, uzdržavanje Petrove stolice i karitativna djela koja najugroženijima raspoređuje Sveti Otac Papa, oko blagdana svetih apostola Petra i Pavla prikuplja se tradicionalni Petrov novčić. Zahvaljujemo na vašim prilozima.
  • 9 sati: Misu je danas predvodio fra Andreo Matanović, naš domaći sin, trenutno na službi župnog vikara Hrvatske katoličke misije u Linzu u Austriji. Želimo mu ugodne trenutke odmora sa svojima, ujedno zahvaljujem za zamjenu nekoliko večernjih svetih misa kako bih mogao otići na duhovne vježbe, a bio je umjesto mene i svjedok ili kum na vjenčanju. Molimo ga da nad sve nas zazove Božji blagoslov.