SVETA OBITELJ ISUSA, MARIJE I JOSIPA „C“,

Iseljenički dan, Blagdan, 30. prosinca 2018.

 

  • Danas je blagdan Svete obitelji: Isusa, Marije i Josipa. 
  • Ujedno je Iseljenički dan kada se u molitvi spominjemo svih naših dragih članova obitelji iseljenih izvan Domovine.
  • Sutra na Silvestrovo ili Staru godinu himnom Te Deum laudamus – Tebe Boga hvalimo zahvaljujemo Bogu na svim darovima primljenim tijekom kalendarske godine. u 23,30 klanjanjem ispraćamo Staru godinu i dočekujemo Novu.
  • Prekosutra, na božićnu osminu, svetkovina je svete Bogorodice Marije i Svjetski dan mira. Mise će se slaviti u 9, 11 i 18,30.
  • Uoči svetkovine Sveta Tri kralja blagoslov je vode koju ćete iduće nedjelje moći ponijeti svojim kućama. Nakon večernje svete mise svetkovine Bogojavljenja, 6. siječnja upriličujemo tradicionalni božićni koncert zbora Prečko 50+ i KUDa ‘Žumberčani’.
  • Na stoliću i polici za tisak nabavite kalendare i Glas Koncila.
  • Neka nas blagoslov Božji prati u sve dane našega života.