SEDAMNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU „A“,

Blagdan, srpnja 2017.

 

 

  • Sedamnaesta je nedjelja kroz godinu „A“. Nakana je bila za: +Zdenku Cvetković;+Ivu(m) i Ružu Josipović, Ivu(m) i Ružu Matić, Bonu(m) i Finu(ž) (9) +Stjepana, Ivana(m) i Anu Barilar (18,30)
  • Sutra, u ponedjeljak, je Ignacije Lojolski, osnivač isusovačkog reda; u utorak Gospa od Anđela; u srijedu bl. Augustin Kažotić, zagrebački biskup, u četvrtak Sv. Ivan Marija Vianney, a u subotu Gospa Snježna. Vojni ordinarijat slavi Gospu velikog hrvatskog krsnog zavjeta, a u Republici Hrvatskoj je također i praznik Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te dana hrvatskih branitelja. Na večernjoj misi molit ćemo za domovinu i sve branitelje i stradalnike domovinskog rata.
  • U nedjelju je blagdan Preobraženja Gospodnjega.
  • Na polici nabavite novi broj Glasa Koncila.
  • Blagoslov Božji neka vas prati u novom tjednu pred nama.