TRINAESTA NEDJELJA KROZ GODINU „A“,

Blagdan, 28. lipnja 2020.

 

  • Trinaesta je nedjelja godine ‘A’.
  • Kroz mjesec lipanj molimo zaštitu Presvetog Srca Isusova i zagovor Bezgrješnog Srca Marijina i sv. Antuna Padovanskog.
  • Svetkovinu svetih apostola Petra i Pavla proslavljamo svečanom blagdanskom svetom misom sutra u ponedjeljak u 18,30. U tjednu oko svetkovine, prikupljao se tradicionalni Petrov novčić, sredstva za Apostolsku stolicu. Sveti Otac je odredio da to učinimo na prvu nedjelju i prvoga tjedna u listopadu.
  • U petak je blagdan sv. Tome apostola. Čestitajući imendan našem pastoralnom suradniku dr. Tomislavu Markiću, zahvaljujemo na kraju pastoralnog ciklusa za dragocjenu pomoć u slavljenju nedjeljnih svetih misa i preporučamo se nastavku suradnje na jesen. Također čestitku upućujemo i povodom srebrne mise koju će dr. Tomislav slaviti iduće nedjelje.
  • Vjerski tisak nabavite na polici i kućici tiska. Glas koncila donosi: Hrvatski su građani i radnici protiv rada trgovina nedjeljom, Duhovno vodstvo i psihološko savjetovanje, Je li čitanje horoskopa grijeh, Uz turizam: Odredište je kvalitetno koliko je kvalitetan njegov najlošiji dio.. Podjela fotografija prve pričesti iza sv. mise.
  • U zajedništvu ukućana provedite odmorne trenutke nedjelje, Dana Gospodnjega.