TRINAESTA NEDJELJA KROZ GODINU „B“,

Blagdan, 27. lipnja 2021.

 

  • Trinaesta je nedjelja godine ‘B’.
  • Kroz mjesec lipanj molimo zaštitu Presvetog Srca Isusova i zagovor Bezgrješnog Srca Marijina i sv. Antuna Padovanskog.
  • Svetkovinu svetih apostola Petra i Pavla proslavljamo svečanom blagdanskom svetom misom u utorak u 18,30. U tjednu oko svetkovine prikuplja se tradicionalni Petrov novčić, sredstva za Apostolsku stolicu. Na Vašim darovima hvala kao i na prilozima za naše župne akcije, uređenje dvorišta i orgulje. Počeli smo saditi novo bilje, a pri kraju je i renovacija klupa.
  • U subotu je blagdan sv. Tome apostola. Čestitajući imendan našem pastoralnom suradniku sc. Tomislavu Markiću, zahvaljujemo na kraju pastoralnog ciklusa za dragocjenu pomoć u slavljenju nedjeljnih svetih misa i izrečenih lijepih propovijedi.
  • U zajedništvu ukućana provedite odmorne trenutke Dana Gospodnjega.