ČETVRTA USKRSNA NEDJELJA „B“ – ‘DOBROGA PASTIRA’,

58. svjetski dan molitve za duhovna zvanja,

Svetkovina, 25. travnja 2021.

• Slavimo Nedjelju Dobroga Pastira i 58. svjetski dan molitve za duhovna zvanja. Zahvaljujem svima koji za duhovna zvanja molite, a za školovanje siromašnih doprinosite.
  • Večeras molimo Večernju u 18,15 kao i u srijedu.
  • Nakon mise u 11, podijelit ćemo preostale uspomene krizmanicima, dvd snimke i fotografije sa slavlja Svete Potvrde u župi. Stanite u red pred dvoranu za katehezu.
  • 9: Prije mise možete si sami uzeti stolicu s hrpe, a poslije mise, ostavite ju u dvorištu da posluži na sljedećoj misi.
  • 11: Poslije mise, molimo da plastičnu stolicu vratite na hrpu ispod strehe kod križnoga puta, a drvenu i tapiciranu u garažu.
  • 18,30: Prije mise možete si uzeti s hrpe stolicu, a po završetku mise plastičnu vratiti ispod strehe kod križnog puta, a a ko je drvena ili tapicirana, u garažu.

• Iduće nedjelje, 2 .svibnja u 11 sati bit će susret s roditeljima prvopričesnika u svezi dogovora za slavlja Prvih svetih pričesti.
  • Veliku duhovnu obnovu koju će nakon pošasti potresa i pandemije koronavirusa kroz 4 dana u našoj župi predvoditi vlč. dr. sc. Jakov Rađa, povjerenik za duhovna zvanja u Nadbiskupiji, najavljujem za četvrtak, petak, subotu i nedjelju 27. – 30. svibnja i nadam se da će nam prilike dopustiti duhovnu obnovu i organizirati povezanu uz svetkovinu župe Presvetoga Trojstva.
  • „Glas koncila“ – novi broj i ostalo iz tiska nabavite na polici i kiosku.
  • Blagoslovljena vam bila nedjelja ‘Dobroga pastira’, Dan Gospodnji i dan odmora.