DRUGA KORIZMENA NEDJELJA „B“,

Svetkovina, 25. veljače 2018.

 

  • Druga je nedjelja korizme općevazmenog ciklusa ‘B’. Misu smo slavili za: + Franju, Miljenka, Slavka, Vjekoslavu, Ivana, Anđu i ob. Majić; + ob. Jelić (9); + Branimira Filipović i sestru Dubravku i za duše u čistilištu (18,30).
  • Večeras u 17,45 pozivam na Križni put (autora Fultona Johna Sheena, američkog biskupa i blaženika iz 20. st., poznatog radio i tv propovjednika, njegovu emisiju gledalo je više od 30 milijuna gledatelja. bio je pomoćni biskup New Yorka, a zatim biskup Rochestera u SAD-u)
  • Kateheze za sakramente u ovom tjednu odvijaju se u subotu kada će biti održane korizmene kreativne radionice. Grupe dolaze po naznačenom rasporedu. Bit će i prozivka.
  • U srijedu u 18,15 molimo večernju časoslova.
  • U četvrtak je klanjanje u 18 sati, a u Pastoralnom centru nastavljamo predavanja o palijativnoj skrbi s početkom u 17,30.
  • Prvoga petak u mjesecu prije podne ispovijed bolesnika po kućama, a u crkvi od 17,30. U 17,45 je Križni put.
  • ‘Glas Koncila“, knjižice križnog puta i ostalo iz tiska nabavite na polici.
  • Tjedan pred nama je 12. korizmeni tjedan solidarnosti s Crkvom i ljudima u Bosni i Hercegovini. Od ponedjeljka do iduće nedjelje okupljamo se u molitvi za naše sunarodnjake u Bosni i Hercegovini. Prikupljeni milodari u tom tjednu usmjerit će se za pomoć, putem Caritasove mreže, u Bosnu i Hercegovinu. I ove godine već 12 put zaredom, pozvani smo potruditi se oko svjedočanstva zajedništva za one koji su u većoj potrebi od naše jer je i njihova sudbina neizvjesnija.
  • Provedite Drugu korizmenu nedjelju, Dan Gospodnji, u zajedništvu članova obitelji, a na sve nas zazovimo Božji blagoslov.