ROĐENJE SVETOGA IVANA KRSTITELJA,

Svetkovina, 24. lipnja 2018.

 

  • Svetkovina je rođenja svetoga Ivana Krstitelja. Misu smo slavili za: + Ivana i Dragicu Hartek, Ivana i Katarinu Vunarić; + Ćelu(ž) i Marka Marelja (9) + Mariju, Franju i ob. Preglej; + Ivana i Ivanku Bjelobrk (18,30)
  • Kroz mjesec lipanj molimo zaštitu Presv. Srca Isusova i zagovor sv. Antuna Padovanskog. Sutra je Dan državnosti. Molimo za domovinu
  • U srijedu je blagdan sv. Ladislava kralja, zaštitnika Nadbiskupije, molimo za našu Zagrebačku nadbiskupiju.
  • Svetkovinu svetih apostola Petra i Pavla proslavljamo svečanom blagdanskom svetom misom u petak u 18,30. Između dviju nedjelja tjedna svetkovine, prikupljamo tradicionalni Petrov novčić, sredstva za Apostolsku stolicu. Na svakom vašem daru od srca hvala.
  • Vjerski tisak nabavite na polici. Glas koncila donosi biskupsku poruku o savjesti koja je važna za sve nas u Hrvatskoj.
  • U zajedništvu ukućana provedite odmorne trenutke Dana Gospodnjega.