TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU „C“,

Blagdan, 24. siječnja 2016.

 

  • Proslavili smo Treću nedjelju godine ‘C’, u Molitvenoj osmini za jedinstvo kršćana koja završava na sutrašnji blagdan Obraćenja sv. apostola Pavla. Nakana mise bila je za:  + Ivana(m), Anicu i ob. Barun (9); + Jelku Vlašić (18,30).
  • Danas od 10,30 do 12,30, te od 15 do 18 sati poslijepodne je naknadni blagoslov obitelji za one koji su se prijavili.
  • U ovome tjednu na Šalati će biti upriličen tradicionalni Teološko-pastoralni tjedan.
  • Radnim danom slavimo večernju misu u 18,30.
  • U srijedu prije večernje mise moli se večernja časoslova.
  • Plakate za razna događanja razgledajte na oglasnoj ploči.
  • Misne nakane za 2016. upisujemo u župnom uredu, a Glas koncila nabavite na stoliću.
  • Jubilejsko vozočašće u Krašić i Karlovac poduzimamo u subotu 20. veljače ove godine. Prijaviti se možete u župnom uredu ili nakon svetih misa u sakristiji.
  • Danas nakon večernje svete mise tribinu svjedočanstva s puta održat će naš župljanin i ministrant Krešo Babić. On je bez novaca i potpuno sam, uzdajući se samo u Providnost Božju i dobrotu ljudi koje će susretati, krenuo na put pješačenja iz Prečkog preko Rima i Lourdesa do Fatime u Portugalu kamo je stigao nakon 5 mjeseci i propješačenih 4 i pol tisuće kilometara. Svoje dojmove će izreći na tribini čiji moderator će biti Slavica Mustapić.
  • Ugodan vam i blagoslovljen Dan Gospodnji.