TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU „A“,

Blagdan, 22. siječnja 2017.

 

  • Proslavili smo Treću nedjelju godine ‘A’, u Molitvenoj osmini za jedinstvo kršćana koja završava na blagdan Obraćenja svetog apostola Pavla središnjim slavljem u Baptističkoj crkvi, (a odvija se pod geslom… Nakana mise bila je za: + Nediljka Sekelez (9); + Baru Vrban (18,30).
  • Danas od 15 do 18 sati poslijepodne je naknadni blagoslov obitelji za one koji su se prijavili. Obitelji se mogu prijaviti i za subotu i nedjelju 28. i 29. siječnja, te za četvrtak 2. veljače.
  • U ovome tjednu na Šalati će biti upriličen tradicionalni Teološko-pastoralni tjedan.
  • U srijedu prije večernje mise moli se večernja časoslova.
  • Plakate za razna događanja razgledajte na oglasnoj ploči.
  • Misne nakane za 2017. upisujemo u župnom uredu, a Glas koncila i tiskovine nabavite na polici i u kućici.
  • Prečasnom Tomislavu zahvaljujemo za predvođenje ove mise i sretno na predstojećim putovanjima i obilacima naših hrvatskih katoličkih misija diljem svijeta, a svima ugodan i blagoslovljen Dan Gospodnji.