PETA USKRSNA (VAZMENA) NEDJELJA, „B“,

Svetkovina, 2. svibnja 2021.

 

 • Proslavljamo Petu uskrsnu nedjelju „B“.
 • Večeras je svibanjska pobožnost je u 17,45.
 • U srijedu recitiramo časoslov u 18,15. 
 • U četvrtak je klanjanje u 18 sati. 
 • Petak je prvi u mjesecu, ispovijed prvoga petka počinje u 17,30.
 • U četvrtak započinje neposredna priprava za prvopričesničko slavlje. Djeca iz prve skupine, škole „Nikola Tesla“, dolaze na svoj termin prve svete ispovijedi od 17 do 20 sati, po manjim skupinama kako bi što manje čekala, raspored je izvješen na oglasnoj ploči. Tom prilikom će preuzeti molitvenik, krunicu i dječju Bibliju, a u petak u 19 sati s roditeljima dolaze po prvopričesničku haljinicu. Podjela će biti u dvorištu.
 • U subotu, 8. svibnja u 10 sati slavlje je Prve svete pričesti za prvu skupinu. Prvopričesnici dolaze u 9,40, obučeni u haljinice i zauzimaju pred vanjskim oltarom za njih rezervirano mjesto.
 • Katolički tjednik „Glas koncila“ – novi broj nabavite na stoliću/polici za tisak.
 • Zahvaljujem na prilozima koje ste udijelili za školovanje duhovnih zvanja slabijeg imovinskog statusa, prikupljene su 1.252,70 kn. „Po ovom će svi znati da smo Isusovi učenici, ako budemo imali ljubavi jedni za druge!“ (Iv 13,34)
 • U novom radnom tjednu neka vas prati blagoslov Božji.
 • 9: Stolice možete ostaviti za skljedeću misu.
 • 11 Stolice možete vratiti na hrpu, plastične kod križnog puta, drvene u garažu