ŠESNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU „B“,

Blagdan, 18. srpnja 2021.

 

  • Šesnaesta je nedjelja godine „B“.
  • U utorak je sv. Ilija prorok, u srijedu sv. Lovro Brindiški, u četvrtak sv. Marija Magdalena, u petak sv. Brigita Švedska, a u nedjelju sv. Jakov st., apostol i Sv. Kristofor, zaštitnik putnika i putovanja.
  • U subotu neće biti večernje svete mise, a nakana se prenosi za sutra u ponedjeljak kada će se misa slaviti u 18,30.
  • Nadbiskupsko bogoslovno sjemenište, Kaptol 29 (zgrada lijevo od katedrale) traži zaposlenike i suradnike: dva kuhara ili kuharice na puno radno vrijeme, administrativnog djelatnika, radno vrijeme po dogovoru uključuje i osobe u mirovini, te knjižničara ili knjižničarku, honorarni posao uključuje i osobe u mirovini. Isto tako traži i honorarne suradnike za povremene poslove koji uključuju i osobe u mirovini, a to su: kućni majstor ili voditelj održavanja, električar, strojobravar, vodoinstalater, vrtlar, stručnjak za uređenje interijera, osobu za uslugu prijevoza robe, savjetovanje u organizaciji i nabavci, savjetovanje u upravljanju te građevinskim poslovima, pravno savjetovanje, instruktora vožnje, osobu za držanje tečaja jezika te glazbenika ili glazbenicu. Detaljnije o tim traženim poslovima može se pročitati na oglasnoj ploči.
  • Na polici nabavite Glas Koncila.
  • Sutra je prva obljetnica smrti našega suradnika + don Ante Piličića.
  • Blagoslov Božji neka vas prati i u novome tjednu kojega smo danas započeli.