DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU „B“,

Blagdan, 17. siječnja 2021.

 

  • Proslavili smo Drugu nedjelju godine ‘B’ i sv. Antuna pustinjaka.
  • Sutra započinje Svjetska molitvena osmina za jedinstvo kršćana pod geslom iz 15 poglavlja Ivanova evanđelja „Ostanite u mojoj ljubavi i donosit ćete mnogo roda.“ Središnje ekumensko molitveno slavlje predvodit će pomoćni biskup Ivan Šaško u subotu 23. siječnja u 19 sati u crkvi sv. Marka Križevčanina, a na njemu će uz vjernike katolike latinskog i grčkog obreda sudjelovati i predstavnici Srpske Pravoslavne Crkve, Baptističke Crkve i Reformirane kršćanske kalvinske crkve.
  • Obitelji koje su se vratile s puta ili ih nisam mogao pronaći, kao jučer na broju 17 Jarnovićeve ulice zbog neoznačenih vrata stana, mogu se prijaviti župnom uredu za naknadni blagoslov i 31. siječnja ili nakon Svijećnice, poslije 2. veljače. Hvala na srdačnom prijemu u vašim domovima.
  • Misne nakane za 2021. primamo u župnom uredu, Glas koncila je na polici za tisak, Blagoslovljena voda i kalendari na stoliću.
  • Ugodan vam Dan Gospodnji i blagoslovljeno za obiteljskim stolom.