DVADESET I ČETVRTA NEDJELJA KROZ GODINU „A“,

Blagdan, 17. rujna 2017.

 

  • Dvadeset i četvrta je nedjelja kroz godinu „A“. Misu smo slavili za: +Vilima, braću i roditelje (9); + Nikolu Gavran (18,30)
  • Nakon hodočašća na Mariju Bistricu, u subotu 14. listopada poduzimamo zajedničko slovensko-hrvatsko hodočašće u Stičnu kod Ljubljane pod geslom: „Zajedno živimo Marijin poziv“ o 100-oj obljetnici fatimskih ukazanja. Prijaviti se možete u župnom uredu.
  • U četvrtak smo održali susret s roditeljima kandidata za prvu pričest i krizmu. Ove nedjelje je na redu predaja prijavnica i upis u jednu od tri ponuđene grupe. A na polici možete uzeti, ako to nemate, prijavnicu, letak s terminima pohađanja kateheze i pojašnjenja grupa, te narudžbenicu za priručnik.
  • Svu školsku djecu, vjeroučenike, potičem da redovito pohađaju nedjeljnu svetu misu u 11 ili neku drugu, a svetu ispovijed na početku pastoralne godine organiziramo u četvrtak 21. rujna za školu Prečko od 9 do 11 sati, te od 14 do 16 sati, a za školu Tesla od 16 do 19 sati.
  • Iduće nedjelje u 11 sati je Zaziv Duha Svetoga na početku pastoralne i školske godine.
  • Na početku pastoralne godine potiču se župljani da se uključe u razne župne skupine. Danas želim posebno istaknuti

– Dječji zbor „Mali Prečkanci“ u kojem mogu pjevati učenici iz svih razreda osnovne škole, a započet će pjevačkom vježbom u srijedu u 19 sati. Dakako, priključuju im se i trećaši da bi mogli zapjevati u nedjelju na misi zaziva Duha Svetoga

– a u nedjelju u 10 sati sastat će se i naši Ministranti i oni koji žele postati ministrantima.

 

  • U predvorju uzmite novi Glas Koncila i ostalo iz tiska.
  • Blagoslov Božji neka vas prati u novom tjednu na radnome mjestu, a naše đake u školi.