DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU „B“,

Blagdan, 14. siječnja 2018.

 

  • Proslavili smo Drugu nedjelju godine ‘B’, (s nakanom mise za: + Katu i ob. Vucić (9); + , Mariju i ob. Hohnjec (18,30).
  • Sutra je 26. obljetnica priznanja Republike Hrvatske od strane međunarodne zajednice, zemalja Europske unije, a prva nas je priznala dva dana ranije i Sveta Stolica.
  • Obitelji koje su se vratile s puta ili smo ih nenamjerno zaobišli prijaviti se mogu u župnom uredu za preostale termine blagoslova , 27. i 28. siječnja, te 2. veljače. Hvala na srdačnom i toplom prijemu u vašim domovima.
  • U srijedu, 18. siječnja započet će Svjetska molitvena osmina za jedinstvo kršćana. Obilazimo crkve različitih kršćanskih denominacija i zajedno s tamošnjim kršćanima molimo na nakanu ponovne uspostave kršćanskog jedinstva. Završetak je 25. siječnja na blagdan Obraćenja sv. apostola Pavla.
  • Misne nakane za 2018. primamo u župnom uredu, kalendare, koji još niste, nabavite na stoliću, a Glas koncila na polici za tisak.
  • Ugodan vam Dan Gospodnji i blagoslovljeno za obiteljskim stolom.