NEDJELJA KRŠTENJA ISUSOVA „C“,

Blagdan, 13. siječnja 2019.

 

  • Nedjeljom Krštenja Gospodinova završava božićno vrijeme. (Kako je nedjelja prvi dan u tjednu, na kraju dana kojima završava ovaj tjedan, dakle, u subotu, skinut ćemo boćićni nakit u crkvi, u čemu će nam pomoći naši suradnici i mladi.) 
  • Danas je naknadni blagoslov obitelji koje su se za danas prijavile, a u subotu u Jarnovićevoj 17fg od 9 sati, a poslije podne u 17kj. Kako su to nove zgrade, puno biste nam pomogli ako izvjesite papirić s prezimenom na vrata, pa ga nakon našeg prolaska možete opet ukloniti. 
  • Obitelji koje nisu bile kod kuće ili ih nismo pronašli, mogu se prijaviti za naknadni blagoslov u subote i nedjelje do kraja siječnja, kako stoji u božićnom pismu te u subotu na Svijećnicu 2. veljače. 
  • Prvopričesničke i krizmaničke kandidate pozivamo na redovitost u dolaženjima na nedjeljne i blagdanske svete mise. 
  • U petak, 18. siječnja započinje Molitvena osmina za jedinstvo kršćana pod geslom „Teži za samom pravdom“ uzetom iz Knjige ponovljenog zakona 16,20a. Pogledajte o tome istaknuti plakat.
  • Misne nakane za ovu godinu primamo u župnom uredu, Glas Koncila i tisak nabavite na polici, blagoslovljenu vodu kod izlaza.
  • Bilo vam blagoslovljeno za obiteljskim stolom u zajedništvu članova obitelji. Primimo Božji blagoslov.