TRIDESET I DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU ‘A’,

Blagdan, 12. studenoga 2017.

 

  • Trideset i druga je nedjelja godine „A“. Misu smo slavili za: +Petra(m) Prgomet i u zahvalu (9); molitva: za zdravlje bebe (11); + obb. Andrijanić i Sobočan; + Zrinka(m) Tabak (18,30)
  • Ovoga tjedna kateheza za sakramente odvija se u subotu kada su adventske radionice u prijepodnevnim satima: u 10 za prvopričeničke kandidate, u 11 za krizmaničke kandidate škole Prečko i u 12 za krizmaničke kandidate škole Tesla. Bit će i prozivka kandidata.
  • U utorak slavimo hrvatskog sveca prezbitera i mučenika Nikolu Tavelića, a u subotu je dan sjećanja i molitve za sve poginule hrvatske branitelje i civile stradalnike grada heroja Vukovara i Šabrnje povodom 26. obljetnice. Stoga možete ispred križa upaliti lampion, a u špilji Gospe Lurdske lučicu za sve poginule za koje ćemo moliti na misi u 18,30.
  • Vjeronaučna grupa mladih s našim bogoslovima sastaje se u petak u 20 sati. Ove godine naši su praktikanti dvojica bogoslova: Igor i Damir, Damir već ima iskustva iz župe Špansko, Igor je diplomirao geografiju na PMFu. Pozivamo osobito srednjoškolce i studente.
  • Novi broj Glasa koncila nabavite na polici za tisak.
  • Blagoslov Božji zazovimo na sve nas!