JEDANAESTA NEDJELJA KROZ GODINU „C“,

Blagdan

 

  • Jedanaesta je nedjelja godine ‘C’.Misu smo slavili za +Stjepana Martinović; +Beatu, Blanku i roditelje(9) +ob. Gavran i +Milana Marelju(18,30)
  • Danas je Te Deum laudamus – Tebe Boga hvalimo na završetku školske godine. Djeca, roditelji, učitelji, vjeroučitelji i djelatnici škola zahvaljuju za sva dobročinstva primljena tijekom ove školske i vjeronaučne godine.
  • Školsku djecu i dalje pozivamo na nedjeljno slavlje mise jer kad je u pitanju nedjeljno slavljenje Gospodina u svetoj misi, onda nema ni odmora, ni ljetnih ferija.
  • Mjesec lipanj posvećen je Srcu Isusovu. To je i mjesec svetog Antuna Padovanskog čiji blagdan ćemo proslaviti sutrašnjom misom u 18,30, kada je i godišnjica blagoslova ove crkve, a nakon mise blagoslovit ćemo automobile uoči sezone godišnjih odmora i ljetnih putovanja.
  • U četvrtak u 18 je klanjanje za župnu zajednicu.
  • Glas Koncila i drugi vjerski tisak nabavite na polici za štampu.
  • Bila vam ugodna nedjelja – Dan Gospodnji uz Božji blagoslov.