ŠESTA NEDJELJA KROZ GODINU „A“,

Blagdan, 12. veljače 2017.

 

  • Šesta je nedjelja godine ‘A’, misu smo slavili za: + Mariju Antolić; + Zvonka i ob. Ležaić (9); + Anu Kruljac (18,30)
  • Jučer i prekjučer proslavljali smo sada dva župna blagdana: bl. Alojzija Stepinca, kog prikazuje prozorski vitraj i kip na ulazu, te Svjetski dan bolesnika i Blaženu Djevicu Mariju – Gospu Lurdsku, čiji se kipovi nalaze pri dnu lađe te u vanjskoj špilji. Stoga se možemo na izlazu iz crkve pomoliti s pouzdanjem u zagovor ovih svetaca, u špilji zapaliti i lučicu s nakanom za naše bolesne ukućane ili za svoje osobne potrebe i nakane. Zahvaljujemo svim župljanima koji su se angažirali u pripremi ovih blagdana, kao i gostu predvoditelju i propovijedniku vlč. Josipu Mudronji, župnom vikaru s Trešnjevke.
  • Kateheza za sve grupe i skupine ovoga je tjedna u subotu kada su kreativne radionice. Na oglasnoj ploči nalazi se raspored dolazaka pojedinih skupina.
  • U subotu i nedjelju 29. i 30 travnja u Vukovaru se održava susret Hrvatske katoličke mladeži. Naši animatori pozivaju srednjoškolce, studente i sve ostale mlade od 15 godina na više da se kroz ovaj tjedan prijave i uplate kotizaciju od 30 kn. Program se nalazi na plakatima, kao i kontakt brojevi i e-mail adresa za prijavu.
  • Na polici nabavite novi broj ‘Glas Koncila’ i ostalo iz tiska.
  • Preostaje nam zazvati Božji blagoslov nad sve nas na početku novoga radnog tjedna.