NEDJELJA KRŠTENJA ISUSOVA „B“,

Blagdan, 10. siječnja 2021.

 

  • Blagdan je Krštenja Isusova. 
  • Nedjeljom Krštenja Gospodinova završava božićno odn. bogojavljensko vrijeme. 
  • Zahvaljujem za srdačan prijem u vašim domovima. Unatoč posebnih okolnosti zbog pandemije, našli smo načina da to uspješno izvršimo ne ugrožavajući ničije zdravlje i za sada ide dobro. Jučer sam imao malih poteškoća na broju 17 Jarnovićeve ulice u pronalaženju obitelji zbog neoznačenih vrata stana, pa neke nisam našao, ali moći ću ih naknadno obići ako budu željeli kad sve završim. Obitelji koje nisu bile kod kuće, mogu se također prijaviti za naknadni blagoslov nedjeljama do Svijećnice, 2. veljače ili radnim danom nakon Svijećnice.
  • Misne nakane za ovu godinu primamo u župnom uredu, Glas Koncila i tisak nabavite na polici, blagoslovljenu vodu u bočicama kod izlaza iz crkve.
  • Bilo vam blagoslovljeno za obiteljskim stolom u zajedništvu članova obitelji. Primimo sada blagoslov Božji.