DESETA NEDJELJA KROZ GODINU „B“,

Blagdan, 10. lipnja 2018.

 

  • Deseta je nedjelja u godini ‘B’. Nakana mise bila je za 9: + Veru Iskra i + Augusta Krsnik i Tončija Mandić; 18,30 + Ljubu(ž) Vidović.
  • Autobus s pedesetak hodočasnika naše župe danas boravi u Boki Kotorskoj.
  • 11: Pjevanjem himna Te Deum laudamus – Tebe Boga hvalimo zaključili smo još jednu katehetsku, vjeronaučnu i školsku godinu, a djeca, roditelji, učitelji, vjeroučitelji i djelatnici škola zahvalili su za sva dobročinstva primljena tijekom ove godine.
  • Mjesec lipanj posvećen je Srcu Isusovu. Prije večernje mise u 18 sati moli se zlatna krunica i litanije Srcu Isusovu, uz pjevanje pjesama posvećenih Božanskom Srcu.
  • To je i mjesec sv. Antuna Padovanskog čiji blagdan slavimo u srijedu, 13. lipnja kada je i godišnjica blagoslova crkve. Na Antunovo poslije svečane večernje mise, a na početku sezone godišnjih ljetnih odmora blagoslovit ćemo automobile svima koji ih postavite u dvorište crkve.
  • Iduće nedjelje u Remetincu s početkom u 10 sati mladu misu slavi vlč. Marko Toplak, naš bivši praktikant.
  • Novi broj ‘Glasa Koncila’ nabavite na polici za tisak.
  • Bila vam ugodna nedjelja – Dan Gospodnji uz Božji blagoslov.