DVADESET I DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU „C“,

Blagdan, 1. rujna 2019.

 

  • Dvadeset i druga je nedjelja godine „C“.
  • U utorak je sv. Grgur Veliki, papa, u četvrtak Majka Terezija iz Kalkute, klanjanje je u 18 sati, u petak ispovijed prvoga petka u crkvi od 17,30, a prijepodne obilazak bolesnika po stanovima i kućama, u subotu je sv. Marko Križevčanin, proštenje je u istoimenoj župi na Selskoj cesti.
  • U subotu, 7. rujna u 9 sati prijepodne planirano je i okupljanje Nazaretske skupine djece od 4 od 12 godina. Na polusatnom sastanku će se objasniti planirani rad s djecom, koja kasnije mogu ako žele ostati na dvosatnom druženju.
  • U nedjelju na Malu Gospu 8. rujna, 288. zavjetno zagrebačko hodočašće Majci Božjoj Bistričkoj odvija se pod geslom „Što god vam rekne, učinite“. Polazak autobusa je u 7,30 iz dvorišta, povratak oko 17 sati.
  • Mladi također na početku školske, akademske i pastoralne godine hodočaste na Mariju Bistricu u subotu 7. rujna. Prijave se vrše kod animatora mladih Josipa ili na upisnu listu koja je na polici za tisak gdje se nalazi i novi broj Glasa koncila.
  • U subotu, 14. rujna, povodom obilježavanja dana hrvatskih mučenika, hodočastimo na Udbinu i u Krasno. Prijevoz je 140 kn. Još ima slobodnih mjesta.
  • Blagoslov Božji neka vas prati u novom radnom tjednu.