ČETRNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU „A“,

Blagdan, 9. srpnja 2017.

 

  • Proslavljamo Četrnaestu nedjelju godine „A“. Nakana je bila za + Mirka Garić (9) + (18,30)
  • U utorak je blagdan sv. Benedikta opata, zaštitnika Europe, a u četvrtak je blagdan Blažene Djevice Marije – Majke Božje Bistričke. U subotu je sv. Bonaventura.
  • Na polici je Novi broj Glasa Koncila i drugo iz tiska.
  • Blagoslov Božji neka vas prati u novome tjednu. Ako krećete na putovanje sretan i blagoslovljen put i zaštita Mihaela arkanđela, Anđela čuvara, Nikole putnika i sv. Kristofora. Blagoslov Božji neka bude također i uz našega sutrašnjeg slavljenika, koji je na Antunovo slavio imendan, na Petrovo 53. obljetnicu prezbiterskog ređenja, sutra naš preč. Antun navršava 81. obljetnicu života, 81. rođendan. Čestitajući mu, želimo da ga dobri Gospodin poživi, u dobrom zdravlju uzdrži, iščašena ruka samo je mala i prolazna nezgoda, kako bi nam i nadalje mogao pružati svu dragocjenu pomoć kojom nam u župi pomaže. Živio!