ČETRNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU „B“,

Blagdan, 8. srpnja 2018.

 

  • Proslavljamo Četrnaestu nedjelju godine „B“. Misa je bila za uspješnu operaciju, na nakane i u zahvalu (9) + Irenu i Franju Bartolec (18,30)
  • U srijedu je blagdan sv. Benedikta opata, zaštitnika Europe, a u petak je blagdan Blažene Djevice Marije – Majke Božje Bistričke.
  • Na polici je Novi broj Glasa Koncila i drugo iz tiska.
  • Blagoslov Božji neka vas prati u novome tjednu. Ako krećete na putovanje sretan i blagoslovljen put i zaštita Mihaela arkanđela, Anđela čuvara, Nikole putnika i sv. Kristofora. Blagoslov Božji neka bude i uz našega preksutrašnjeg slavljenika, koji je na Antunovo slavio imendan, na Petrovo 54. obljetnicu prezbiterskog ređenja, prekosutra naš preč. Antun navršava 82-u obljetnicu života, 82.-i rođendan. Čestitajući mu, želimo da ga dobri Gospodin poživi, u dobrom zdravlju uzdrži, kako bi nam i nadalje mogao pružati svu dragocjenu pomoć kojom nam u župi pomaže. Živio!