DESETA NEDJELJA KROZ GODINU „C“,

Blagdan

 

  • Deseta je nedjelja u godini ‘C’. Nakana mise bila je za 9: + Stjepana Martinović i + Stanka Cvetković; 18,30 + Ivana(m) Perić; + Jelku Vlašić i Maru Latin
  • Mjesec lipanj posvećen je Srcu Isusovu. Prije večernje mise moli se zlatna krunica i litanije Srcu Isusovu, uz pjevanje pjesama posvećenih Božanskom Srcu.
  • To je i mjesec sv. Antuna Padovanskog čiji blagdan slavimo u ponedjeljak, 13. lipnja kada je i godišnjica blagoslova crkve. Na Antunovo poslije svečane večernje mise, a na početku sezone godišnjih ljetnih odmora blagoslovit ćemo automobile svima koji ih postavite u dvorište crkve.
  • Iduće nedjelje je Te Deum laudamus – Tebe Boga hvalimo na završetku školske godine. Djeca, roditelji, učitelji, vjeroučitelji i djelatnici škola zahvaljuju za sva dobročinstva primljena tijekom ove školske i vjeronaučne godine pod misom u 11 sati.
  • Zahvaljujemo darovateljima za radove koje izvodimo i za potrebe župe.
  • Novi broj ‘Glasa Koncila’ nabavite na polici za tisak.
  • Bila vam ugodna nedjelja – Dan Gospodnji uz Božji blagoslov, a prije blagoslova još poslušajmo pismo osmorice biskupa naše metropolije.