DRUGA NEDJELJA PO BOŽIĆU
3. siječnja 2016.

  • Druga je nedjelja po Božiću. Misu smo slavili za: +ob. Jelić (9); + obb. Marjanović i Prša (18,30).
  • U srijedu je svetkovina Bogojavljenja ili sv. Tri kralja. Na Božić slavimo Isusovo čovještvo, a na Bogojavljenje njegovo božanstvo. Raspored misa je kao nedjeljom: u 9; 11 i 18,30. Blagoslivlja se voda koju ćete moći ponijeti svojim kućama. Navečer se održava božićni koncert Mješovitog zbora ‘Prečko 50+’, KUDa ‘Žumberčani’ i tamburaša. Dođite poslušati.
  • U nedjelju 10. siječnja slavimo blagdan Krštenja Isusova.
  • Nastavljamo blagoslov obitelji po naznačenom rasporedu: danas od 10 do 20 sati Sutra u ponedjeljak od 9 do 20 Svilkovići odv., Savska Opatovina, Bezdanska i Hatzeova, u utorak od 9 do 20 Smetane, Petrovaradinska, Starobrodska, Prečko i Tavankutska, u srijedu od 10 do 20 Marijane Radev.
  • Obitelji koje nisu bile kod kuće kad smo posjećivali određenu ulicu, ili smo ih nenamjerno izostavili, mogu se prijaviti župnom uredu radi dogovora za naknadni blagoslov nakon nedjelje Krštenja Gospodinova.
  • Prvopričesničke i krizmaničke kandidate potičemo na redovitost u dolaženjima na nedjeljne i blagdanske svete mise.
  • Misne nakane za 2016. godinu primamo u župnom uredu, u kućici nabavite kalendare, a na stoliću Glas koncila.
  • Za subotu 20. veljače najavljujemo jubilejsko hodočašće u Karlovac i Krašić.
  • Neka vas sve prati i podupire blagoslov Božji.