TRINAESTA NEDJELJA KROZ GODINU „B“,

Blagdan, 1. srpnja 2018.

 

  • Proslavljamo Trinaestu nedjelju godine „B“. Misa je bila za + Iliju i Katu Jelinić, Marka i Iliju Tolić; za zdravlje djeteta (9), Molitva: + Dominik Gluhinić, Suzana Posečak, Marija i Petar Antolović, Katarina i Stjepan Radić (11) + Augustin (18,30)
  • U utorak je sv. Toma, apostol u četvrtak sv. braća Ćiril i Metod, slavenski apostoli. Klanjanje je u 18 sati.
  • Naša je crkva mala i da preko ljeta ukinemo koju misu, bilo bi zagušljivo. Pa ćemo, iako prorijeđeni jer mnogi su već otputovali, ipak nastaviti nizati nedjeljna slavlja u 9, 11 i 18,30
  • U srpnju i kolovozu neće biti svete mise ponedjeljkom, osim 6. kolovoza kada je blagdan Preobraženja Gospodnjega ili ‘Božje lice’.
  • Novi broj Glasa Koncila nabavite na polici za tisak.
  • Za sve potrebe koje ima Sveta Stolica: za diplomatska predstavništva, bogoslovske studije, uzdržavanje Petrove stolice i karitativna djela koja najugroženijima raspoređuje sam Sveti Otac Papa, oko blagdana apostola Petra i Pavla, odn. do danas, prikuplja se tradicionalni Petrov novčić. Zahvaljujemo na vašim prilozima.
  • Blagoslov Božji neka vas prati u novom tjednu pred nama, kako one koji moraju raditi, tako i sve koji će krenuti na zasluženi godišnji odmor.