Biskup Pozaić krstio peto dijete obitelji Pivac

 

Pomoćni biskup zagrebački, mons. dr. sc. Valentin Pozaić, u nedjelju 15. siječnja  predvodio je euharistijsko slavlje u župi Presvetog Trojstva u Prečkom, te je krstio peto dijete obitelji Pivac. U koncelebraciji su bili vlč. Željko Ivan Bakšić, upravitelj župe, te vlč. Antun Piličić, pastoralni suradnik.

Krštenje malenog Josipa uistinu je radost roditelja, obitelji i kumova, ali i okupljene župne zajednice koja ga je s radošću dočekala u Katoličku obitelj. Prisjećajući se  25. obljetnice međunarodnog priznanja Republike Hrvatske, biskup Pozaić čestitao je obitelji i blagoslovio ih s ohrabrenjem da i dalje budu primjer kulture života i rasta Hrvatskog naroda. Župna zajednica je pozvana nastaviti svoj hod i zalaganje za vrijednost života u suvremenom društvu,a upravo obitelj Pivac pruža poticaj vlastitim primjerom i marljivim zalaganjem u životu zajednice.

Irena Hranjec, župna medijska suradnica Tiskovnog ureda

Pogledajte fotografije